معرفی دامنه idshahid.ir سامانه مدیریت معرفی شهدا، شناسه شهید

دامنه idshahid.ir  در هندل as112-irnic  سایت nic.ir  مرکز ثبت دامنه‌های مرتبه ‌اول کشوری نقطه – آی‌آر  ثبت گردیده است و با تایتل و عنوان سامانه مدیریت معرفی شهدا، شناسه شهید فعال است.

سایت  ای دی شهید برای معرفی هر شهید عزیز و به منظور زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با  بیش از دویست گزینه در نظر گرفته شده و راه اندازی گردیده است. در این زمینه ارسال نمودن هرگونه محتوا اعم از مطلب، دل نوشته، ارسال عکس و مدارک، اصلاح اطلاعات و آنچه که به شهید عزیز مربوط است و یا کاربر گرامی برای او در نظر گرفته است، فراهم می باشد. این سایت با سیستم دیتابیس مدیریت هر شهید یک سایت و دانشنامه شهدا و ایثارگران جمهوری اسلامی ایران مرتبط بوده و از آن به عنوان دریافت اطلاعات شهدا و ایثارگران استفاده می کند.

چنانچه جستجوگر محترم برای اولین بار است که به این سرزمین مقدس وارد شده است می تواند با وارد کردن نام و نام خانوادگی و یا کد اختصاصی شهید با کلیک بر روی “شناسه و مشخصات شهید ” شناسه مورد نظر خود را ملاحظه نماید.

البته لازم به ذکر است که این قسمت در دو بخش است در بخش اول زمینه ارسال نمودن هرگونه محتوا به صورت غیر مستقیم و ارسالی و بخش دوم مربوط به فعالیت خصوصی مدیر سایت می باشد که به طور کامل در اختیار ایشان قرار داده می شود . مدیر محترم سایت، در ارسال هرگونه محتوا و مطلب به صورت نامحدود و البته بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران آزاد است. هر شهید یک سایت نیز با دانشنامه شهدا و ایثارگران جمهوری اسلامی ایران مرتبط بوده و از آن به عنوان دریافت اطلاعات شهدا و ایثارگران استفاده می کند.

نظر بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.