معرفی دامنه و سایت Webisar.ir ، سامانه مدیریت هر شهید یک سایت

دامنه Webisar.ir در هندل as112-irnic  سایت nic.ir  مرکز ثبت دامنه‌های مرتبه ‌اول کشوری نقطه – آی‌آر  ثبت گردیده است و با تایتل و عنوان سامانه مدیریت هر شهید یک سایت فعال است.

سایت وب ایثار ” هر شهید یک سایت ” به منظور زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت راه اندازی شده و در این سایت برای هر شهید عزیز یک سایت اختصاصی در نظر گرفته شده است. وب سایت اختصاصی هر شهید از دو بخش تشکیل گردیده است. در بخش اول زمینه ارسال نمودن هرگونه محتوا اعم از مطلب، دل نوشته، ارسال عکس و مدارک، اصلاح اطلاعات و آنچه که به شهید عزیز مربوط است و یا کاربر گرامی برای او در نظر گرفته است، فراهم گردیده است و بخش دوم مربوط به فعالیت خصوصی مدیر سایت می باشد که به طور کامل در اختیار ایشان قرار داده می شود . مدیر محترم سایت , در ارسال هرگونه محتوا و مطلب به صورت نامحدود و البته بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران آزاد است. هر شهید یک سایت با دانشنامه شهدا و ایثارگران جمهوری اسلامی ایران مرتبط بوده و از آن به عنوان دریافت اطلاعات شهدا و ایثارگران استفاده می کند. مدیر سایت می تواند از تمامی امکانات پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه استفاده نماید.

کاربر گرامی با انتخاب شهید مورد نظر و سپس پر کردن فرم درخواست سایت یک شهید، مدیریت آن را به عهده گرفته و بطور دلخواه و کاملا مستقل آن را اداره نمایید. استفاده از امکانات و ارسال محتوا به فضای سایت شهید انتخابی  کاملا رایگان و نامحدود می باشد و شهدا میزبان کاربر گرامی هستند. انجام طرح هر شهید یک سایت اختصاصی در مجموعه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، کار بی‌نظیر و بسیار مهمی بوده که دارای جایگاه خاصی است. سایت اختصاصی برای هر شهید پایگاهی مستقل برای هر شهید است و قابلیت ویرایش و اضافه کردن محتوا توسط کاربران را دارد و به منظور ارتباط مستقیم معنوی و عاطفی بیشتر توسط کاربران با شهید مورد نظر راه‌اندازی شده است. سایت هر شهید در اکثر موارد به مسایل اختصاصی شهید مورد نظر، در دیگر سایت‌های مجموعه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه لینک دارد و به معرفی فایل‌های موجود از قبیل وصیت‌نامه، صوت، فیلم، عکس و دیگر اطلاعات مربوط به شهید می‌پردازد.

مرتبط:

شرح عملکرد و راهنمای سیستم مدیریت هر شهید یک سایت – وب ایثار  Webisar.ir

نظر بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.